Lütfen Bekleyiniz...

Hakkımızda

Maxtur Turizm mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gelen istekleri vakit kaybetmeden değerlendirip en kısa sürede çözümleyerek sürekliliğini sağlamaktadır. Kalite çalışmalarını çağa uygun olarak sürdürmekte, hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık politikasını benimsemektedir.

Maxtur Turizm olarak 15 yıllık tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışı, konusunda uzman güler yüzlü personeli, kurumsal kimliği ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sizleri referanslarımız arasında görmekten ve markanıza personel taşımacılığı hizmeti vermekten onur duyarız.

Vizyonumuz

Yeni fırsatlar yaratarak bulunduğu sektörde sürekli gelişen hizmetler ve yenilikler sunan, sektöründe söz sahibi bir marka olmaktır. Gerek teknolojik değişim, bilgi ve donanım ile, gerekse rekabete taşıyacak olduğumuz firmaların hiçbir koşulda zaman kaybına uğramadan hedefi tam 12’den vurarak kesin çözüm getiren bir anlayışla hizmet vermek.

Misyonumuz

Günümüz rekabet koşullarında, hizmetlerimizde kalite, prensiplerimiz ve dürüstlükten asla ödün vermeden, sınırsız ve koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak ve sürekli zirvede tutmak için gerekli tüm çalışmaları yapmaktır.

HİZMETLERİMİZLE İLGİLİ SORUNUZ MU VAR?