Lütfen Bekleyiniz...

Persnel Taşımacılığı

Titiz ve hassas biçimde hareket eden MAXTUR; bölgesinde personel servisi hizmetlerinde öncü firmalardan birisi olarak bu konuda üzerine düşen görevin bilinci ile uzman ekibi ile hizmet vermektedir.

İş veren tarafından Personel Servis Taşımacılığını en avantajlı tarafı da , çalışan ve işveren açısından işe geç gelme durumlarının önüne geçmesidir. Sabah mesainin başladığı saatte çalışanları tam vaktinde nakledecek bir servis, iş verimi ve zaman prensipleri açısından günümüzde şart bir duruma gelmiştir.

ORGANİZASYON,TURİSTİK TUR,SEMİNER vb…
Özel günleriniz ve davetlerinizde , şehir içine ve şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım ve özel organizasyonlarda modern araç filomuzla hizmet vermekteyiz.

Maxtur olarak modern araçlarımız ile sizlere konforlu rahat ve güven içerisinde turizm gezi organizasyonları hizmeti vermekteyiz.

Maxtur sektörün yer edinmiş firmalarından, son derece deneyimli kurucu ve yöneticileri ile her geçen gün büyümeyi ve sektörün ileri gelenlerinden olmayı kendine hedef edinmiştir. Hayalinizdeki tur ve gezi organizasyonlarınızda Maxtur sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

Firmamızın tur ve gezi taşımacılığında kullandığı tüm araçları; siz değerli yolcularımızın rahatı için konforlu olup, her türlü yol izin ve sigorta belgeleri güncellenmiş, trafik, kasko, ihtiyari mali mesuliyet sigortası ve ferdi koltuk sigortaları yapılmış araçlardan oluşmaktadır. Araçların içerisinde ilk yardım seti ve yangın söndürme cihazları kalite standartlarına uygun olarak bulundurulur.