Lütfen Bekleyiniz...

Vip Taşımacılığı

Maxtur araç filosunda özel donanımlı lüks VIP araçlar bulunmaktadır. Sürücülü VIP hizmeti kapsamında kurum, kuruluşlar ya da şahıslara özel günler(düğün, sünnet töreni vb.), havaalanı transferleri, geziler için VIP segmentindeki araçlarımızdan sunulmaktadır. Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş ve sizin memnuniyetinize kendini adamış profesyonel sürücülerimiz ile sizi özel hissettirecek zamanlarda Maxtur en doğru seçimdir.

Havaalanı VIP transfer hizmetimizle, lüks araçlarımızla istediğiniz bir noktaya ya da bulunduğunuz noktadan havaalanına hızlı, konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşımınız sağlanmaktadır. Tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz eşliğinde zaman kaybetmeden ve yorulmadan dilediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan bu hizmet ile uçağınıza geç kalmayı unutun.

Trafiğin yoğun olduğu İstanbul ilinde, İstanbul Havaalanı ve Sabiha Gökçen Havaalanına trafikle boğuşmadan rahat ve huzurlu ulaşmanıza olanak sağlayan havaalanı VIP transfer hizmetinizden Türkiye’deki tüm havaalanlarında faydalanabilirsiniz. Havaalanında ihtiyaç duyduğunuz her zaman, ana beklentilerinize ve taleplerinize uygun çözümleri ile sizin yanınızda olan MAXTUR ‘un havaalanı karşılama hizmetlerinden faydalanmak için tek yapmanız gereken telefon ya da online iletişim formu ile bizlere ulaşmak.